Skip to main content
EURAXESS

ERA4Ukraine

 
ERA4Ukraine

Європейський Союз, його держави-члени та європейці по всьому континенту мобілізуються на підтримку людей, які тікають від війни в Україні. Ми працюємо на всіх фронтах для того, щоб підтримати Україну гуманітарною допомогою та цивільним захистом. ERA4Ukraine хоче допомогти дослідникам України, надавши їм огляд усіх існуючих дій на європейському та національному рівнях.

#StandWithUkraine

Натисніть тут , щоб отримати доступ до спеціальних пропозицій роботи у Європейській дослідницькій раді.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОПОЗИЦІЇ

Click here to access the Horizon4Ukraine initiative on the Funding & Tender portal:

Horizon4Ukraine

Click below to read all ERA4Ukraine news

View news

ПІДТРИМКА ЄС

Science4Refugees

Ініціатива Science4Refugees та портал EURAXESS надають дослідницькі стажування для біженців, роботу на неповний та повний робочий день, а також доступ до Європейської дослідницької спільноти. Дослідники України мають право скористатися ініціативою Science4Refugees без необхідності мати статус біженця.

President von der Leyen

Сторінка президента Урсули фон дер Ляєн у відповідь на триваючий конфлікт в Україні.

Commissioner Gabriel

Сторінка комісара Габріель про українську кризу та її наслідки для дослідницької спільноти.

Marie Skłodowska-Curie Actions

На цій сторінці описано роль керівних принципів дій фонду Марії Склодовської-Кюрі (MSCA) щодо включення дослідників у групу ризику.

Horizon4Ukraine

Пошук фінансування та тендери для дослідників України. (незабаром).

School Education Gateway

Педагогічні колективи та шкільні адміністрації по всьому континенту мобілізувалися, щоб висловити солідарність з Україною.

ERC for Ukraine

Європейська дослідницька рада (ERC) звернулася до своїх грантоотримувачів з проханням надати тимчасову роботу дослідникам-біженцям та допоміжному персоналу з України. Інформація про можливі працевлаштування буде поступово публікуватися на веб-сайті ERC.

Програма COST

The Програма COST надає фінансування для створення дослідницьких та інноваційних мереж. Усі дослідники, незалежно від їхнього фізичного місцезнаходження, які пов'язані з українськими юридичними особами, мають право отримати фінансування від програми COST. Дослідники можуть подати заявку на короткострокове дослідницьке перебування, віртуальні мережеві інструменти та/або приєднатися до будь-якої робочої групи за допомогою простої онлайн-процедури. Дослідників, які ще не брали участі у цій програмі, запрошуємо вивчити поточні заходи COST. Читайте тут заяву COST про Україну.

Оголошення про стажування у Європейському інституті інновацій і технології/EIT

11.03.22 Європейський інститут інновацій і технології запровадив схему стажування для осіб, які проживають в Україні або переміщені з України, аби допомогти їм продовжити професійний розвиток та відкрити нові можливості, поглиблюючи їхні передавані навички.

Програма мережі EIT Health «Ukraine Appeal»

Мережа EIT Health, разом зі своїми партнерами, підтримує лікарні в Україні медичним постачанням через програму Ukraine Appeal («Заклик допомогти Україні»), пропонує робочі місця та стипендії для колег і студентів, а також піклується про пацієнтів.

Європейська платформа кластерної співпраці

Ви - мале чи середнє підприємство з ЄС або України і зазнали значних втрат ринку імпорту/експорту через нинішню геополітичну ситуацію? Платформа Європейської мережі підприємств, у рамках Програми підтримки ланцюга постачання надасть Вам інструмент партнерської взаємодії, який допоможе подолати Ваші нагальні потреби та будь-які збої у ланцюжку створення вартості. Платформа надає можливість встановити цілеспрямовані та ефективні у часі контакти з усіма суб'єктами промисловості, наукових кіл та уряду.

MSCA4Ukraine

Схема MSCA4Ukraine, що фінансується програмою імені Марії Склодовської-Кюрі, надаватиме стипендії для переміщених аспірантів та дослідників з науковим ступенем з України. В рамках цього проєкту опубліковано оголошення про прийом заявок від дослідників та приймаючих організацій.

Інші ініціативи для підтримки

Комісія не несе жодної відповідальності або зобов'язання щодо інформації на сайтах, які не належать Європейській Комісії.