08/04/2021

This job offer has expired

  • ORGANISATION/COMPANY
    Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle ORGMASZ
  • RESEARCH FIELD
    Economics
    Other
    Sociology
    Technology
  • RESEARCHER PROFILE
    Leading Researcher (R4)
    Recognised Researcher (R2)
  • APPLICATION DEADLINE
    20/06/2021 20:00 - Europe/Brussels
  • LOCATION
    Poland › Warszawa
  • TYPE OF CONTRACT
    Temporary
  • JOB STATUS
    Full-time
  • HOURS PER WEEK
    40
  • OFFER STARTING DATE
    08/04/2021
  • REFERENCE NUMBER
    MSB/COT/03/2021

OFFER DESCRIPTION

Łukasiewicz Research Network – Institute of Organisation and Management in Industry is under the process of reorganization and soon will be replaced by the new institute focused on technology assessment. Technology Assessment Institute will be operating in the Łukasiewicz Research Network. Our purpose is to provide expert knowledge about the effects of introducing new technologies, to support citizens, public administration, and business in decision-making processes.

We invite to develop together, from scratch, the new unique research institution, which combines research challenges with informal organization culture and public mission as in the best government institutions. Working with us gives a chance to meet new technology experts and accomplish your research projects.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ”

ogłasza konkurs na stanowisko:

nr referencyjny MSB/COT/03/2021

Przykładowy zakres obowiązków:

  • Wspieranie prac badawczo-analitycznych nad strategicznymi kierunkami rozwoju Sieci Badawczej Łukasiewicz;
  • Udział w pracach badawczych związanych z oceną technologii;
  • Bieżąca współpraca z zespołem oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Analiza trendów w obszarze technologii;
  • Sporządzanie raportów cząstkowych, zestawień i baz danych w oparciu o rezultaty pracy własnej.

More Information

Benefits

Oferujemy

  • Pracę w unikatowej instytucji analityczno-badawczej;
  • Pracę w najwyższych standardach zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi;
  • Współpracę z bezpośrednim przełożonym opartą na samodzielności i zarządzaniu przez cele;
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród inspirujących i chętnie dzielących się wiedzą współpracowników;
  • Pracę w trybie hybrydowym (biuro / praca zdalna);
  • Możliwość zakupu pakietu opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie w preferencyjnej cenie;
  • 36 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego;
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę;
  • Pracę w naszym biurowcu w samym centrum Warszawy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Eligibility criteria

Selection process

Wymagane dokumenty:

  • CV w języku polskim;
  • list motywacyjny zawierający syntetyczny opis posiadanych kompetencji.

Additional comments

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów do dnia 30 kwietnia 2021 roku.

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ” moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Sieci Badawczej Łukasiewicza - Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „Orgmasz”.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy: rekrutacja@orgmasz.lukasiewicz.gov.pl lub na stronie www.orgmasz.pl

Offer Requirements

  • REQUIRED LANGUAGES
    ENGLISH: Excellent
    POLISH: Mother Tongue

Skills/Qualifications

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk społecznych;
  • rok doświadczenia zawodowego w planowaniu i organizacji badań i/lub analiz;
  • Gotowość do zdobycia wiedzy i doświadczenia w jednym z czterech obszarów: zdrowie, zrównoważona gospodarka i energia, transformacja cyfrowa, inteligentna i czysta mobilność;
  • Znajomość metodologii jakościowych i ilościowych badań społecznych;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętności wyszukiwania, selekcji i porządkowania informacji;
  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom B2;
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się słowem pisanym, w tym redagowania i edytowania tekstów tj. raporty, materiały informacyjne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy własnej, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Dodatkowe atuty

  • Kwalifikacje związane z jednym z czterech obszarów: zdrowie, inteligentna i czysta mobilność, zrównoważona gospodarka i energia, transformacja cyfrowa.

Work location(s)
4 position(s) available at
Poland
Warszawa
00-879
Żelazna 87

EURAXESS offer ID: 625494

Disclaimer:

The responsibility for the jobs published on this website, including the job description, lies entirely with the publishing institutions. The application is handled uniquely by the employer, who is also fully responsible for the recruitment and selection processes.

Please contact support@euraxess.org if you wish to download all jobs in XML.